Jak wybrać firmę, która stworzy profesjonalną stronę www?

Jak wybrać firmę, która stworzy profesjonalną stronę www?

2015-03-20 / Tagi:

W dzisiejszych czasach firmowa strona internetowa to jeden z podstawowych wymogów prowadzenia profesjonalnego biznesu. Przedsiębiorstwo nie tylko powinno zaistnieć w Internecie, ale także skutecznie się w nim zaprezentować.

W naszym kraju działa wiele firm, których specjalnością jest projektowanie stron www, jednak wybór tej właściwej wcale nie jest łatwy. Zagadnienie tworzenia strony internetowej, która będzie  z powodzeniem "sprzedawać" produkty, lub usługi firmy to proces skomplikowany i złożony. Przede wszystkim powinniśmy stawiać na fachowców z odpowiednimi kwalifikacjami i doświadczeniem, ale jak nie dać się zwieść sztuczkom marketingowym? Przede wszystkim szukajmy firm skutecznych, które mogą pochwalić się najlepszymi referencjami.

 

Nie tylko wygląd strony internetowej się liczy

Usability - czyli użyteczność dla użytkownika odwiedzającego witrynę internetową jest tak samo ważna jak jej estetytka, czy ogólny wygląd. Nawet najładniejsza i najbardziej czytelna strona nie będzie mogła pochwalić się dużą oglądalnością jeśli jej przeglądanie będzie z różnych względów utrudnione. Układ strony musi być tak zaprojektowany, by intarnauta chciał na niej spędzić jak najwięcej czasu. Wszelkie funkcjonalności powinny być dostępne "na wyciągnięcie ręki". Jest jeszcze sporo różnych niuansów, o których musi pamiętać firma tworząca strony internetowe.

 

Sprawdź dokonania i referencje

Projektowanie stron www jest na tyle skomplikowanym zadaniem, że zanim podejmiemy decyzję o powierzeniu zlecenia danej firmie, musimy sprawę precyzyjnie przeanalizować. Przede wszystkim trzeba zapoznać się z portfolio przynajmniej kilku firm, ponieważ tam zobaczymy praktyczne efekty ich pracy. Jeśli te strony internetowe są nie tylko estetyczne, ale też funkcjonalne, czytelnie prezentują najważniejsze informacje i zapewniają dostęp do przydatnych narzędzi, wtedy rzeczywiście warto zainwestować w takie usługi.

 

Ile kosztuje strona www?

W zależności od poziomu rozbudowania strony internetowej, oraz od ilości specyficznych wymagań zlecającego, koszt utworzenia strony internetowej może być bardzo różny. Z pewnością nie warto ryzykować przy ofertach mocno zaniżonych, ale też nie ma większego sensu, by wybierać ofertę najdroższą. Jeśli przed wyborem firmy, chcesz zdobyć więcej informacji i poczytać o tematyce tworzenia stron internetowych zapraszamy na blog: twój.łebsajt.pl

 

Udostępnij ten artykuł: Facebook     Twitter     Google+

Zobacz też

Komentarze