Spersonalizowany iPad

Spersonalizowany iPad

2015-09-30 / Tagi:

Przenośny odtwarzacz multimedialny, iPad, to najpopularniejszy odtwarzacz na świecie. Podobnie jak telefon komórkowy, jest osobistym urządzeniem, a każdy może go ozdobić w sposób indywidualny.

Obudowa na iPada

Na iPada, podobnie jak na telefon, możemy kupić nową obudowę lub naklejki. Amator iPada, który ceni nieprzeciętny design ma do wyboru różne obudowy, które oprócz zmiany i odnowy wygląda, ochronią go przed uszkodzeniami. Ochrona jest bowiem wytrzymała i jednocześnie estetyczna.

Nową obudowę najczęściej kupujemy w sklepie internetowym i stacjonarnym. Oferta sklepu jest przeważnie bogata, więc na pewno każdy znajdzie model z wybranym wzorem. Poza tym oferta stale się powiększa, jeśli obudowy są często kupowane i jest na nie zapotrzebowanie. Ciekawym rozwiązaniem jest możliwość zaprojektowania wzoru, który będzie nadrukowany na wysokiej jakości tworzywie sztucznym. Autorski wzór sprawia, że jest spersonalizowany i unikalny. To zwłaszcza propozycja dla osób, które lubią się wyróżniać i cenią oryginalność.

Oprócz zaprojektowanego wzoru i wybranego napisu na obudowie może pojawić się również nasze zdjęcie lub inne, do którego mamy prawa autorskie albo zgodę do jego używania. Jedną z firm, dzięki której obudowa na iPada może być przez nas samodzielnie zaprojektowana, jest Artiglo. Oprócz iPada można spersonalizować obudowę na telefon lub inny tablet.

 

Naklejki na iPada

Ciekawą alternatywą dla obudowy są naklejki na iPada, które również w miarę możliwości można zaprojektować. Niektóre firmy, oprócz dostępnych wzorów, proponują też możliwość stworzenia własnej nalepki. Naklejka jest łatwa w użyciu i można ją nakleić na dowolną cześć urządzenia. IPad wymaga zawsze demontażu poprzedniej obudowy, aby zmienić jego wygląd. Musimy wtedy rozłożyć go na części, co nie jest konieczne w przypadku nalepek.

Na zaprojektowanej nalepce może być wzór, zdjęcie lub napis, w zależności od inwencji albo wyobraźni. Niektóre sklepy internetowe posiadają na stronie specjalny kreator, umożliwiający szybkie zaprojektowanie wzoru z możliwością dodania napisu albo zdjęcia autorskiego lub ze wzorem. Kreator pomaga w szybki sposób opracować spersonalizowaną obudowę i nalepkę na telefon albo iPada bez konieczności natychmiastowego kontaktowania się ze sklepem. Ewentualnie możemy skonsultować nasz projekt już po opracowaniu z doradcą.

Kreator umożliwia też sprawdzenie, jak wybrany projekt wygląda w rzeczywistości na danym produkcie przed jego realizacją. To pomaga w podjęciu ostatecznej decyzji.

Personalizowanie telefonu i iPada jest coraz popularniejsze, a zwłaszcza wśród młodych osób, które w ten sposób chcą wyrazić swoją kreatywność i indywidualizm. Wielu osobom zależy także na wyróżnieniu się poprzez niepowtarzalny design.

Poza tym mając zmysł artystyczny i talent, możemy przygotowywać projekty, które trafią do firmowego katalogu, a następnie będą prezentowane klientom. Jeśli będą zamawiane, mogą być źródłem dodatkowego i stałego dochodu. Za zamówione produkty z naszym projektem nalepki na iPada, otrzymamy wynagrodzenie, jeśli nawiążemy współpracę z firmą, która ceni współpracę z fotografami i designerami.

 

Udostępnij ten artykuł: Facebook     Twitter     Google+

Komentarze