Pożyczaj pieniądze w 15 minut!

Pożyczaj pieniądze w 15 minut!

2017-01-23 / Tagi:

Internet daje nam ogromne możliwości. Możemy dzięki niemu szybko uzyskać najnowsze informacje, możemy uczyć się bez wychodzenia z domu czy też robić zakupy. Globalna sieć w równym stopniu okazała się rewolucją na rynku produktów finansowych.

Dzisiaj przez Internet możemy założyć w banku konto oraz lokatę czy też złożyć wniosek o kredyt. Dla większości użytkowników najpopularniejszym produktem finansowym są jednak oferowane przez firmy pożyczkowe szybkie pożyczki online. Dlaczego szybkie? Dlatego że jeśli mamy konto w tym samym banku co firma pożyczkowa (a warto zaznaczyć, że pożyczkodawcy dysponują zazwyczaj wieloma kontami w różnych bankach), możemy otrzymać pieniądze nawet w ciągu 15 minut. Jak to możliwe? Przeanalizujmy cały proces.

Pierwszym krokiem niezbędnym do uzyskania pożyczki jest wybór firmy, w której złożymy wniosek. Jest ich bardzo dużo, więc wybór mamy pod tym względem ogromny - listę firm znajdziesz na portalu pożyczkowym SosKredyt. Gdy wiemy już, w której firmie pożyczymy pieniądze, musimy się w niej zarejestrować. Jest to bardzo proste, gdyż podajemy tylko nasze podstawowe dane osobowe, numer telefonu i numer konta bankowego. W celu weryfikacji wpisanych danych firmy pożyczkowe wymagają zazwyczaj od swoich klientów wykonania przelewu na symboliczną kwotę (najczęściej 1 gr, chociaż niektóre firmy wymagają nieco wyższych kwot) z konta podanego przy rejestracji.

Gdy dane zostaną już w ten sposób potwierdzone, można złożyć wniosek. Określamy w nim interesującą nas kwotę oraz termin zwrócenia pożyczonej sumy. Firma pożyczkowa bezzwłocznie po otrzymaniu wniosku przystępuje do jego rozpatrzenia. Jeżeli decyzja będzie przychylna, pieniądze trafią na nasze konto w przeciągu kilku bądź kilkunastu minut. Jest to możliwe m. in. dlatego, że firmy pożyczkowe zminimalizowały jak tylko się da całą procedurę. Nie trzeba składać żadnych dokumentów ani angażować osoby trzeciej w charakterze poręczyciela, wszystko odbywa się bez wychodzenia z domu. Jedynym minusem takich pożyczek są ich wysokie koszty, ale jak ktoś kiedyś powiedział - za wygodę trzeba zapłacić.

 

Udostępnij ten artykuł: Facebook     Twitter     Google+