Bransoletki fitness – gadżet dla aktywnych osób

Bransoletki fitness – gadżet dla aktywnych osób

2015-02-24 / Tagi:

Bransoletki fitness to coraz popularniejsze gadżety – wygodne, pożyteczne, praktyczne i świetnie się prezentujące! Na rynku dostępnych jest wiele różnych modeli – jest w czym wybierać!

Inteligentna ozdoba

Inteligentne opaski to hit ostatnich lat. Przeznaczone są dla sportowców, którzy z jednej strony chcieliby się prezentować znakomicie nawet w trakcie ćwiczeń, a z drugiej zależy im na zdecydowanie większej pożyteczności ubieranego produktu. 
    
Inteligentna galanteria ma w swojej ofercie zegarki i bransoletki. Czujniki umieszczone w tego typu urządzeniach wyłapują ruch użytkowników i rejestrują ich aktywność fizyczną. Gromadzą wszystkie niezbędne informacje – począwszy od ilości przemierzonych metrów, poprzez ilość kroków aż po spalone w czasie wysiłku kalorie. Jest to więc znakomity gadżet dla każdego pana, który dba o swoją kondycję oraz każdej pani, która pragnie pozostać w formie. 
    
Koszt nie jest już zwykle przeszkodą, jako że można znaleźć modele z bardzo dobrym zakresem funkcji w dosyć niskiej cenie. 


Technologia dla sportowców

Bransoletki fitness Misfit Flash to jeden z najnowocześniejszych pomysłów  - może stać się częścią domowego systemu dzięki obsłudze na przykład oświetlenia mieszkania czy też ogrzewania i alarmów. W ten sposób zabiegani, aktywni ludzie będą mogli oszczędzić czas i energię na poważniejszy trening. 
    
To jednak przyszłość, której Polacy póki co nie mogą przetestować. Co z dostępnymi modelami? Inteligentne opaski sprawdzają wszystkie parametry życiowe użytkownika, monitorując bicie jego serca, spożywane kalorie czy najmniejsze wahania wagi. Jakiś czas temu na rynku pojawiły się modele Fitbit, Jawbone UP i Nike+ FuelBand, które są popularne do dziś, choć – jak na dzisiejsze czasy – nieco proste. Swoje bransoletki wyprodukowały również firmy Samsung i Sony. Opaska Gir Fit firmy Samsung wyposażona została w całą masę dodatków z nową wersją aplikacji S Health na czele. Łączy się również z telefonem, pozwalając na odtwarzanie muzyki czy wyświetlanie informacji o nieodebranych połączeniach. Świetnym wyborem będzie również produkt Sony SmartBand, który może się połączyć z dowolnie wybranym smartfonem i który posiada nawet funkcję monitorowania snu.

 

Udostępnij ten artykuł: Facebook     Twitter     Google+

Komentarze