Jak poradzić sobie z social mediami?

Jak poradzić sobie z social mediami?

2018-03-21 / Tagi:

Jesteś blogerem, prowadzisz swój biznes, a może nałogowo korzystasz z różnych social mediów? W takim razie na pewno przyda Ci się narzędzie, które usprawni Twoją pracę i przyczyni się do większej produktywności.

Siła mediów społecznościowych

Nie bez powodu w przeciągu ostatniej dekady media społecznościowe stały się ikoną internetu. Służą już nie tylko celom rozrywkowym, ale stanowią domenę szeroko zakrojonych strategii marketingowych czy przedsięwzięć o charakterze biznesowym lub filantropijnym. Są także świetnym sposobem na rozreklamowanie swojego bloga, strony internetowej, produktu czy usługi. Korzystanie z wielu rożnych social mediów jest jednak bardzo absorbujące i nierzadko kłopotliwe. Nieraz np. chciałoby się za jednym kliknięciem opublikować post na kilku różnych portalach – i to w niezmienionym kształcie. Zwłaszcza osoby korzystające z mediów społecznościowych w ramach działalności zawodowej napotykają różnorakie trudności, wynikające z uwarunkowań technologicznych czy braku należytego oprogramowania. Naprzeciw potrzebom tego rodzaju wychodzi PublBox – narzędzie do automatyzacji wszystkich działań w social media (znajdziesz je tutaj: https://publbox.com/pl/).
 

PublBox - narzędzie usprawniające pracę w social mediach

PublBox to oprogramowanie pozwalające sprawnie zarządzać treściami w mediach społecznościowych. Jeśli prowadzisz bloga i masz swojego fanpage'a na kilku różnych portalach, jesteś przedsiębiorcą wykorzystującym social media w celach zawodowych lub po prostu marketingowcem szukającym nowych dróg do potencjalnych nabywców danego produktu bądź usługi – PublBox na pewno Ci się przyda. To rewelacyjne narzędzie oferuje profesjonalny edytor graficzny w specjalnej aplikacji (niemający sobie równych wśród konkurencyjnych rozwiązań tego typu), 2500 szablonów graficznych, pomoc w zakresie kształtowania treści, planowania czy opracowywania strategii marketingowych. Dzięki wbudowanym algorytmom PublBox analizuje Twoje działania i podsuwa najdogodniejsze rozwiązania i ciekawe pomysły. Wśród ostatnio dodanych przez programistów funkcjonalności warto wymienić możliwość sporządzania statystyk oraz posting w grupach na Facebooku.

 

Pakiety w PublBox

W PublBox użytkownik ma do wyboru 4 pakiety:

  • Trial darmowy na tydzień,
  • Start+ - za 9$ miesięcznie,
  • Pro+ - 29$ miesięcznie,
  • Enterprise za 399$.

 

PublBox to niewątpliwie bardzo przydatne narzędzie, które przyda się zwłaszcza osobom prowadzącym swój biznes.
Wejdź na stronę https://publbox.com/pl/tariffs i wybierz odpowiedni plan dla siebie!

 

Udostępnij ten artykuł: Facebook     Twitter     Google+