Denon Prime VL12 - gramofon dla profesjonalnego DJ-a

Denon Prime VL12 - gramofon dla profesjonalnego DJ-a

2018-05-24 / Tagi:

Gramofon Denon Prime VL12 łączy w sobie doskonałą jakość dźwięku, wytrzymałość konstrukcji oraz oryginalne wyposażenie. Dowiedz się więcej o tym profesjonalnym sprzęcie dla DJ-a i poznaj jego charakterystyczne cechy.

Denon Prime VL12 – specyfikacja produktu

Ciężka metalowa konstrukcja „Duty all” i regulowany moment obrotowy pozwala na swobodne dopasowywanie pracy urządzenia do indywidualnego stylu. Cięcia, scratch czy miks – łącz muzykę według swojego pomysłu i bez ograniczeń natury technicznej. Pod gramofonem linii Denon Prime zamocowano cztery nóżki ze specjalnie dostosowaną warstwą izolacyjną. Blokuje ona dostęp wibracji z jakiegokolwiek źródła w Twoim otoczeniu i nie zakłóca gry nawet przy mocnym nagłośnieniu. Znakomita izolacja sprzężenia zwrotnego rozwiązuje problemy towarzyszące odtwarzaniu płyt winylowych w przesyconych niskimi częstotliwościami warunkach. Co więcej, skalę Pitch reguluje się w niezwykle szerokim zakresie, by osiągnąć idealne tempo. Zmienny moment obrotowy gwarantuje z kolei wygodne dopasowanie startu nagrania, a ramię w kształcie litery S odtwarza każdą ścieżkę, również taką pełną detali. Talerz reagujący na najdelikatniejsze dotknięcie otoczono oświetleniem RGB z regulowaną barwą i natężeniem, co dopełnia nowoczesny wygląd gramofonu.

 

Innowacyjność

Denon Prime VL12 korzysta z najbardziej zaawansowanej technologii spośród rozwiązań dostępnych obecnie na rynku. Wyposażony w niebywale skuteczną izolację akustyczną, która radzi sobie z każdym głośnym i ciężkim basem, nie zawiedzie cię w trakcie imprezy. Nowoczesne ramię wyróżnia się doskonałą jakością odbioru. Wspornik zabezpiecza je zarówno w chwili spoczynku, jak i transportu. Denon Prime VL12 posiada również najlepszy w branży moment obrotowy, gwarantujący idealne brzmienie.

 

Praktyczność i estetyka

Pierścień świetlny talerza gramofonu oszałamia pod względem wizualnym. Łatwo dostosujesz jego działanie do potrzeb występu, ustawisz wiele kolorów, jasność albo tryb „wyłączania światła”. Warto wspomnieć, że talerz wyposażono w uchwyt-hamulec o ściętym kształcie. Dzięki niemu dokonasz najbardziej subtelnej regulacji miksu. Gramofon Denon Prime VL12 cechuje piękno i elegancja, które idą w parze z wydajnością i funkcjonalnością. Najwyższy moment obrotowy w branży sprawi, że z precyzją połączysz dźwięki, będziesz dokładnie scretchować i wyciszać. Firma Denon - uznany producent gramofonów dla DJ-ów – stworzyła urządzenie bezkompromisowe, oryginalne i rewelacyjnie wyposażone we wszystkie elementy niezbędne na scenie.  Precyzja projektantów i dobór wysokogatunkowych materiałów wpływają na trwałość i wytrzymałość sprzętu, co również może okazać się ważne w trakcie użytkowania.

Gramofon Denon Prime VL12 łączy w sobie nowoczesny, fenomenalny wygląd, wspaniałe możliwości oraz najwyższą jakość wykonania. Jako profesjonalny DJ musisz zadbać o swoją wygodę w trakcie występu i o niezakłócone brzmienie. W tych zadaniach wesprze Cię innowacyjny sprzęt od firmy Denon.

 

Udostępnij ten artykuł: Facebook     Twitter     Google+