Denon Prime – najwyższej klasy sprzęt dla DJ-a

Denon Prime – najwyższej klasy sprzęt dla DJ-a

2018-07-27 / Tagi:

Firma Denon zapracowała sobie na doskonałą reputację. Dzięki zrozumieniu wymagań profesjonalnych DJ-ów i dostarczaniu kolejnych innowacyjnych funkcji stworzyła sprzęt o znakomitej jakości. Renomę przedsiębiorstwa dodatkowo wzmocniła seria Prime, dedykowana twórcom oczekującym od urządzeń wydajności.

Odtwarzacze Denon

Sztandarowymi produktami serii Denon Prime są odtwarzacze DJ-skie. Innowacyjne i funkcjonalne, mają intuicyjną nawigację i estetyczny wygląd. Najnowsze osiągnięcie firmy Denon to SC5000 Prime – sprzęt potrafiący analizować pliki dźwiękowe. Samodzielnie dokonuje analizy Beatgridu i tonacji utworu, dostarczając DJ-owi łatwo dostępne informacje o pliku. Odtwarzacz  SC5000 wyposażono w dwurzędową warstwę i 8-calową wytrzymałą tarczę jog z centralnym wyświetlaczem wizualizującym aktualną ścieżkę lub wybraną grafikę. Elementami konstrukcji są też wielofunkcyjne pady. Każdy pad odpowiada za jedno zadanie: kontrolę punktów CUE, pętli, funkcji Slicer albo Roll. Co istotne, użytkownicy kilku odtwarzaczy mogą łączyć się z siecią LAN w celu zsynchronizowania danych. Odtwarzacze Denon Prime to nowoczesne i poręczne urządzenia. Gwarantują wyśmienitą jakość dźwięku, prostą nawigację i szansę na personalizację sprzętu. Odtwarzacze firmy Denon wyjątkowo ułatwiają pracę twórczą, znosząc bariery i zapewniając nieprzeciętną wydajność.

 

Miksery z serii Denon Prime

Miksery pochodzące z serii Prime pozwolą w pełni kontrolować brzmienie w trakcie klubowych występów. Dzięki nim DJ może wygodnie łączyć utwory, dostosowywać barwę dźwięku i przeprowadzać coraz ciekawsze muzyczne eksperymenty. Centralnym elementem serii Denon Prime okazuje się 4-kanałowy mikser Pro DJ z poręcznym układem i nowymi funkcjami, które przenoszą sprzęt DJ-ski na najwyższy poziom wydajności.

 

Gramofony w serii Denon Prime

Oprócz znakomitych odtwarzaczy i mikserów w serii Prime znalazł się też nowoczesny gramofon. Denon Prime VL12 łączy w sobie doskonałą jakość dźwięku oraz wytrzymałość konstrukcji z oryginalnym wyposażeniem. Ciężka metalowa konstrukcja i regulowany moment obrotowy pozwala dopasowywać pracę urządzenia do indywidualnego stylu DJ-a. Świetna izolacja sprzężenia zwrotnego rozwiązuje problemy towarzyszące odtwarzaniu płyt winylowych w warunkach przesyconych niskimi częstotliwościami.

 

Niezawodne oprogramowanie

Engine Prime to całkowicie nowe i napisane od podstaw oprogramowanie do analizy i zarządzania muzyką, służące do optymalizacji biblioteki muzycznej, nawigacji po plikach i odtwarzania ścieżek. Urządzenie z Engine Prime jest zasilane energią w celu szybkiego i łatwego tworzenia baz danych oraz pełnej integracji z kolekcjami iTunes i Serato DJ. Co więcej, oprogramowanie zapewnia pełne wsparcie dla wszystkich popularnych skompresowanych i bezstratnych formatów plików muzycznych, w tym FLAC.

 

Seria Denon Prime reprezentuje najlepsze, najświeższe i najbardziej innowacyjne myślenie o tym, jak zmaksymalizować komfort pracy profesjonalnego DJ-a. Twórcy nowoczesnego sprzętu śledzą rynek urządzeń DJ-skich i odpowiadają na potrzeby użytkowników, dostarczając odtwarzacze, miksery i gramofony najwyższej klasy.

 

Udostępnij ten artykuł: Facebook     Twitter     Google+