Tu jesteś: Strona główna / Internet

Internet

Tworzenie stron internetowych, grafika komputerowa, optymalizacja i pozycjonowanie.

Outsourcing IT: jakie korzyści przynosi i dlaczego się opłaca?

Outsourcing IT: jakie korzyści przynosi i dlaczego się opłaca?

2018-02-27 / / Tagi:

Zarządzając dobrze prosperującą firmą, należy mieć na uwadze wiele różnych aspektów, m. in. zachowanie jak największej wygody oraz oszczędności czasu i funduszy. Rozwiązaniem, które może w znaczący sposób przyczynić się do zwiększenia wydajności firmy, jest niewątpliwie outsourcing IT.

Bezpieczeństwo przelewów zagranicznych

Bezpieczeństwo przelewów zagranicznych

2017-10-23 / / Tagi:

Osoby zatrudnione w Wielkiej Brytanii, jak i przedsiębiorcy pracujący na własny rachunek i prowadzący swoje firmy w UK często wykonują przelewy do polskich odbiorców. Pośrednicy w przelewach gwarantują wysoki stopień bezpieczeństwa transakcji. W jaki sposób chronią powierzone im środki?

Strony AMP - czym są?

Strony AMP - czym są?

2017-09-26 / / Tagi:

Google zdaje sobie sprawę z tego, że coraz więcej użytkowników przegląda strony internetowe za pomocą urządzeń mobilnych. AMP (Accelerated Mobile Pages) może być w przyszłości alternatywą dla stron internetowych RWD. AMP oznacza jeszcze szybsze ładowanie stron mobilnych. Czym są strony AMP?

Magento - czym się charakteryzuje ten skrypt?

Magento - czym się charakteryzuje ten skrypt?

2017-08-22 / / Tagi:

Wybierając platformę pod e-sklep, często zadajemy sobie pytanie, na co powinniśmy zwrócić uwagę. To bardzo ważne, aby odpowiedzieć sobie na nie z pełną świadomością. Skryptów jest wiele, często trudno zdecydować się na jeden z nich. Magento to bardzo popularna platforma, czym się ona charakteryzuje?

Webmastering: skąd czerpać wiedzę?

Webmastering: skąd czerpać wiedzę?

2017-03-20 / / Tagi:

Chcesz nauczyć się, jak tworzyć strony internetowe? Wolisz samodzielne przyswajanie wiedzy niż studia kierunkowe? Sprawdź, w jaki sposób możesz to zrobić i gdzie szukać praktycznych informacji z zakresu programowania!

VPS czy serwer dedykowany?

VPS czy serwer dedykowany?

2017-02-21 / / Tagi:

Podczas tworzenia strony należy zadbać o dobry hosting SEO dostosowany do potrzeb firmy. Serwer dedykowany oferuje indywidualną maszynę obliczeniową do własnej konfiguracji.

Pożyczaj pieniądze w 15 minut!

Pożyczaj pieniądze w 15 minut!

2017-01-23 / / Tagi:

Internet daje nam ogromne możliwości. Możemy dzięki niemu szybko uzyskać najnowsze informacje, możemy uczyć się bez wychodzenia z domu czy też robić zakupy. Globalna sieć w równym stopniu okazała się rewolucją na rynku produktów finansowych.